У школској 2019/20. год. наша школа је ушла у пилот Пројекат једносменског рада, под покровитељством Министарства просвете, науке и технолошког развоја, кроз који ће се кроз разне радионице ученицима пружити могућност да обогате своје знање и квалитетно проведу своје слободно време. Радионице се планирају два пута недељно са ученицима од првог до осмог разреда који су се изјаснили да желе да учествују у реализацији овог Пројекта. За све ученике биће обезбеђен ручак као и стручни кадар који ће са њима радити. По завршетку ове школске године и реализацији Пројекта постаћемо Модул школа  за остале школе које уводе Једносменски рад .

Носиоци активности овог Пројекта је Тим за обезбеђивање квалитета и развој установе, као и наставници и ученици који учествују у реализацији овог Пројекта.

21.02.2020 Ferienhaus Ostsee